191-037-213L591
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 191-037-213L591 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 191-037-213L591 |
|---|---|
| Proizvajalec | NorComp |
| Opis | CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 191-037-213L591 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 47443 pcs | Podatkovni list | 191-yyy-213LyyyBackshell Reference Guide |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik | - |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) | Material školjke, Dokončaj | Steel, Nickel Plated |
| Serija | 191 | Pakiranje | Tray |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C | Število vrstic | 2 |
| Število pozicij | 37 | Tip montaže | Panel Mount, Through Hole |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 14 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| Lastnosti | Shielded | natančen opis | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Trenutna ocena | 5A | Vrsta kontakta | Signal |