191-037-213L571
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 191-037-213L571 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 191-037-213L571 |
|---|---|
| Proizvajalec | NorComp |
| Opis | CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 191-037-213L571 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 35772 pcs | Podatkovni list | 191-yyy-213LyyyBackshell Reference Guide |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik | - |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) | Material školjke, Dokončaj | Steel, Nickel Plated |
| Serija | 191 | Pakiranje | Tray |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C | Število vrstic | 2 |
| Število pozicij | 37 | Tip montaže | Panel Mount, Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable | Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | - | Stanovanjski material | Polyester Thermoplastic |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) | Lastnosti | Board Lock, Shielded |
| natančen opis | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Trenutna ocena | 5A |