Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > G2R-2-AC12
G2R-2-AC12
G2R-2-AC12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G2R-2-AC12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G2R-2-AC12
Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela G2R-2-AC12 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15586 pcs Podatkovni list G2R VDC (Rated Coil Voltage)
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9.6 VAC
Izklop napetosti (min) 3.6 VAC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 380VAC, 125VDC - Max Serija G2R
Čas izdaje 10ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Tray Druga imena G2R-2 AC12
G2R-2 AC12 BY OMI
G2R-2-AC12-ND
G2R2AC12
G2R2AC12BYOMI
Z8587
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Flux Protection
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 12VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 65 Ohms Moč tuljave 0.9 VA
Tok tekočine 75.0mA
Podobni izdelki
G2R-1Z-DC12 Image
  • del #:G2R-1Z-DC12
  • Proizvajalci:Omron
  • Opis:RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
  • Na zalogi:15940
G2R-2-ASI AC240 Image
G2R-2 DC18 Image
  • del #:G2R-2 DC18
  • Proizvajalci:Omron
  • Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 18V
  • Na zalogi:18470
G2R-2-AC120 Image
  • del #:G2R-2-AC120
  • Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V