Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > G2R-2-AC240
G2R-2-AC240
G2R-2-AC240
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G2R-2-AC240 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G2R-2-AC240
Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela G2R-2-AC240 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6130 pcs Podatkovni list G2R VDC (Rated Coil Voltage)
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 192 VAC
Izklop napetosti (min) 72 VAC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 380VAC, 125VDC - Max Serija G2R
Čas izdaje 10ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Tray Druga imena G2R2AC240
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Sealed - Flux Protection natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 5A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 240VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 30 kOhms
Moč tuljave 0.9 VA Tok tekočine 3.8mA
Podobni izdelki
G2R-1Z4 DC24 Image
  • del #:G2R-1Z4 DC24
  • Proizvajalci:Omron
  • Opis:RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V