Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > G2R-2-AC24
G2R-2-AC24
G2R-2-AC24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G2R-2-AC24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G2R-2-AC24
Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs300 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela G2R-2-AC24 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13900 pcs Podatkovni list G2R VDC (Rated Coil Voltage)
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 19.2 VAC
Izklop napetosti (min) 7.2 VAC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 380VAC, 125VDC - Max Serija G2R