Domov > Izdelki > Optoelektronika > LED osvetlitev - storži, Motorji, moduli > OVQ12S30B7
OVQ12S30B7
OVQ12S30B7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OVQ12S30B7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OVQ12S30B7
Proizvajalec Optek Technology / TT Electronics
Opis LED LT STRIP FLEX 12V BLUE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela OVQ12S30B7 Proizvajalec Optek Technology / TT Electronics
Opis LED LT STRIP FLEX 12V BLUE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8967 pcs Podatkovni list OVQ12S30x7
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina 470nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) - Kotni kot 120°
Tip LED Engine Temperatura - preskus -
Velikost / dimenzija 500.00mm L x 8.00mm W Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena 365-1501-1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test - Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) -
Tip objektiva Flat Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 2.29mm Flux @ Tok / Temperatura - Preskus -
Tok - preskus 133mA Tok - maks 133mA