Domov > Izdelki > Optoelektronika > LED osvetlitev - storži, Motorji, moduli > OVQ12S30W7
OVQ12S30W7
OVQ12S30W7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OVQ12S30W7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OVQ12S30W7
Proizvajalec Optek Technology / TT Electronics
Opis LED LT STRIP FLEX 12V WHT 5500K
(v ameriških dolarjih)
10 pcs100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela OVQ12S30W7 Proizvajalec Optek Technology / TT Electronics
Opis LED LT STRIP FLEX 12V WHT 5500K Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10021 pcs Podatkovni list OVQ12S30x7
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) - Kotni kot 120°
Tip LED Engine Temperatura - preskus 25°C
Velikost / dimenzija 500.00mm L x 8.00mm W Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 365-1504-2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test - Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) -
Tip objektiva Flat Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 2.29mm Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 68 lm (Typ)
Tok - preskus 133mA Tok - maks 133mA