Domov > Izdelki > Optoelektronika > LED osvetlitev - storži, Motorji, moduli > OVQ12S30WW7
OVQ12S30WW7
OVQ12S30WW7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OVQ12S30WW7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OVQ12S30WW7
Proizvajalec Optek Technology / TT Electronics
Opis LED LT STRIP FLEX 12V WHT 3300K
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela OVQ12S30WW7 Proizvajalec Optek Technology / TT Electronics
Opis LED LT STRIP FLEX 12V WHT 3300K Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4296 pcs Podatkovni list OVQ12S30x7
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) - Kotni kot 120°
Tip LED Engine Temperatura - preskus -
Velikost / dimenzija 500.00mm L x 8.00mm W Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena 365-1505-1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test -
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) - Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 2.29mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus - Lastnosti -
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Engine - White, Warm Linear Light Strip, Flexible Tok - preskus 133mA
Tok - maks 133mA Konfiguracija Linear Light Strip, Flexible