Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Arrays > DZ4J068K0R
DZ4J068K0R
DZ4J068K0R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DZ4J068K0R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DZ4J068K0R
Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMINI4
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela DZ4J068K0R Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMINI4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 471098 pcs Podatkovni list DZ4J068K0R Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 6.8V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 10mA Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja SMini4-F3-B Serija -
Moč - maks 200mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, Flat Leads Druga imena DZ4J068K0RCT
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 20 Ohms
natančen opis Zener Diode Array 2 Independent 6.8V 200mW SMini4-F3-B Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 4V