Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Arrays > DZ4J091K0R
DZ4J091K0R
DZ4J091K0R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DZ4J091K0R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DZ4J091K0R
Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER ARRAY 9.1V SMINI4
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela DZ4J091K0R Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER ARRAY 9.1V SMINI4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 770898 pcs Podatkovni list DZ4J091K0R Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 9.1V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 10mA Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja SMini4-F3-B Serija -
Moč - maks 200mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, Flat Leads Druga imena DZ4J091K0R-ND
DZ4J091K0RTR
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 20 Ohms
natančen opis Zener Diode Array 2 Independent 9.1V 200mW SMini4-F3-B Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 6V