Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Arrays > DZ4J130K0R
DZ4J130K0R
DZ4J130K0R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DZ4J130K0R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DZ4J130K0R
Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER ARRAY 13V SMINI4
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela DZ4J130K0R Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER ARRAY 13V SMINI4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 790875 pcs Podatkovni list DZ4J130K0R Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 13V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 10mA Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja SMini4-F3-B Serija -
Moč - maks 200mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, Flat Leads Druga imena DZ4J130K0R-ND
DZ4J130K0RTR
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 35 Ohms
natančen opis Zener Diode Array 2 Independent 13V 200mW SMini4-F3-B Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 10V