Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-T2WP122FA
ECE-T2WP122FA
ECE-T2WP122FA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-T2WP122FA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-T2WP122FA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP
Product parameter
številka dela ECE-T2WP122FA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5791 pcs Podatkovni list T-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm) Serija T-UP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.84A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.776A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Druga imena ECET2WP122FA
P10071
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.150" (80.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 166 mOhm @ 120Hz natančen opis 1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 166 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1200µF Aplikacije General Purpose