Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-V0GA101SR
ECE-V0GA101SR
ECE-V0GA101SR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-V0GA101SR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-V0GA101SR
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4856 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECE-V0GA101SR Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4856 pcs Podatkovni list S Series, Type V
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 4V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija VS
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 61mA @ 120Hz Ocene -