Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-T2WP561FA
ECE-T2WP561FA
ECE-T2WP561FA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-T2WP561FA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-T2WP561FA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECE-T2WP561FA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4204 pcs Podatkovni list T-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -