Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECJ-1VF1H683Z
ECJ-1VF1H683Z
ECJ-1VF1H683Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECJ-1VF1H683Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECJ-1VF1H683Z
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 0.068UF 50V Y5V 0603
Product parameter
številka dela ECJ-1VF1H683Z Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 0.068UF 50V Y5V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca -20%, +80% Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm)
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)