Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECJ-2FB0J106M
ECJ-2FB0J106M
ECJ-2FB0J106M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECJ-2FB0J106M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECJ-2FB0J106M
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
Product parameter
številka dela ECJ-2FB0J106M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)