Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECJ-2F60J226M
ECJ-2F60J226M
ECJ-2F60J226M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECJ-2F60J226M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECJ-2F60J226M
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 22UF 6.3V X6S 0805
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECJ-2F60J226M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 22UF 6.3V X6S 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient X6S Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)