Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > ECS-T1ED106R
ECS-T1ED106R
ECS-T1ED106R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECS-T1ED106R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECS-T1ED106R
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 10UF 25V 20% 2917
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4165 pcs
Product parameter
številka dela ECS-T1ED106R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 10UF 25V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4165 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija TE