Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > ECS-T1VX335R
ECS-T1VX335R
ECS-T1VX335R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECS-T1VX335R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECS-T1VX335R
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5946 pcs
Product parameter
številka dela ECS-T1VX335R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5946 pcs Podatkovni list TE Series, Type T
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija TE