Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > ECS-T1EY105R
ECS-T1EY105R
ECS-T1EY105R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECS-T1EY105R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECS-T1EY105R
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 1UF 25V 20% 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5728 pcs
Product parameter
številka dela ECS-T1EY105R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 1UF 25V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5728 pcs Podatkovni list TE Series, Type T
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija TE