Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U2563KC9
ECW-U2563KC9
ECW-U2563KC9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U2563KC9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U2563KC9
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC 2416
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 108039 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U2563KC9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC 2416 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 108039 pcs Podatkovni list ECW-U2563KC9 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)