Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U2683V16
ECW-U2683V16
ECW-U2683V16
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U2683V16 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U2683V16
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC 2416
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U2683V16 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC 2416 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 74625 pcs Podatkovni list ECWU(V16)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)