Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U2823JC9
ECW-U2823JC9
ECW-U2823JC9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U2823JC9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U2823JC9
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC 2420
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs3000 pcs4500 pcs10500 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U2823JC9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC 2420 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89229 pcs Podatkovni list ECW-U2823JC9 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)