Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U2682KC9
ECW-U2682KC9
ECW-U2682KC9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U2682KC9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U2682KC9
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6800PF 10% 250VDC 1913
Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis zaloge / zahtevajte preverjanje inventarja
In Stock 149606 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U2682KC9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6800PF 10% 250VDC 1913 Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis zaloge / zahtevajte preverjanje inventarja
količina Na voljo 149606 pcs Podatkovni list ECW-U2682KC9 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)