Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U2822V16
ECW-U2822V16
ECW-U2822V16
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U2822V16 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U2822V16
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 8200PF 5% 250VDC 1913
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 169389 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs9000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U2822V16 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 8200PF 5% 250VDC 1913 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 169389 pcs Podatkovni list ECWU(V16)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)