Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEV-FC1H470P
EEV-FC1H470P
EEV-FC1H470P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEV-FC1H470P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEV-FC1H470P
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4308 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EEV-FC1H470P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4308 pcs Podatkovni list EEV-FC Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 375mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz