Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEV-FC1V220P
EEV-FC1V220P
EEV-FC1V220P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEV-FC1V220P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEV-FC1V220P
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4537 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EEV-FC1V220P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4537 pcs Podatkovni list EEV-FC Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 105mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 140mA @ 100kHz