Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEV-FC1V3R3R
EEV-FC1V3R3R
EEV-FC1V3R3R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEV-FC1V3R3R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEV-FC1V3R3R
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 35V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5070 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EEV-FC1V3R3R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5070 pcs Podatkovni list EEV-FC Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 45mA @ 120Hz Ocene AEC-Q200