Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-2HV4R7JV
EXB-2HV4R7JV
EXB-2HV4R7JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-2HV4R7JV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-2HV4R7JV
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 4.7 OHM 1506
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-2HV4R7JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 4.7 OHM 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1486964 pcs Podatkovni list EXB2HV SpecificationEXB-xxV Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1506
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 4.7 Moč na element 62.5mW