Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-2HV564JV
EXB-2HV564JV
EXB-2HV564JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-2HV564JV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-2HV564JV
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 560K OHM 1506
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2322226 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-2HV564JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 560K OHM 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2322226 pcs Podatkovni list EXB2HV SpecificationEXB-xxV Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1506
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 560k Moč na element 62.5mW