Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-2HV514JV
EXB-2HV514JV
EXB-2HV514JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-2HV514JV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-2HV514JV
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 510K OHM 1506
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-2HV514JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 510K OHM 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1506
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 510k Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1506, Convex, Long Side Terminals
Druga imena EXB2HV514JV delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 8 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) natančen opis 510k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals