XN0B30100L
XN0B30100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XN0B30100L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XN0B30100L
Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS NPN/PNP DARL 50V MINI5
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela XN0B30100L Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS NPN/PNP DARL 50V MINI5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 223539 pcs Podatkovni list
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA Vrsta tranzistorja NPN, PNP Complementary Darlington
Paket naprave za dobavitelja Mini5-G1 Serija -
Moč - maks 300mW Pakiranje Cut Tape (CT)