XN0F26300L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XN0F26300L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | XN0F26300L |
|---|---|
| Proizvajalec | Panasonic |
| Opis | TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | XN0F26300L | Proizvajalec | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Opis | TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 196829 pcs | Podatkovni list | XN0F263 |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) | 15V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 50mV @ 2.5mA, 50mA | Vrsta tranzistorja | 2 NPN - Pre-Biased (Dual) |
| Paket naprave za dobavitelja | MINI6-G1 | Serija | - |
| Resistor-Emitter Base (R2) | - | Rezistor - osnova (R1) | 270 Ohms |
| Moč - maks | 300mW | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | SOT-23-6 | Druga imena | XN0F26300LTR |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvenca - prehod | 200MHz |