Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > STM32L152C6U6
STM32L152C6U6
STM32L152C6U6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STM32L152C6U6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STM32L152C6U6
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48UFQFPN
(v ameriških dolarjih)
1560 pcs
Product parameter
številka dela STM32L152C6U6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48UFQFPN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 42445 pcs Podatkovni list STM32L15xx(6, 8, B)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 48-UFQFPN (7x7) Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 10K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 48-UFQFN Exposed Pad Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 37
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 4K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b, D/A 2x12b