Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > STM32L152CBT6
STM32L152CBT6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STM32L152CBT6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STM32L152CBT6
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela STM32L152CBT6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30837 pcs Podatkovni list STM32L15xx(6, 8, B)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 48-LQFP (7x7) Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 16K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 128KB (128K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 48-LQFP Druga imena 497-11197
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 37 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 4K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)