Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > STM32L152C8U6
STM32L152C8U6
STM32L152C8U6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STM32L152C8U6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STM32L152C8U6
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs260 pcs520 pcs1040 pcs
Product parameter
številka dela STM32L152C8U6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 33157 pcs Podatkovni list STM32L15xx(6, 8, B)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 48-UFQFPN (7x7) Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 10K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 64KB (64K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 48-UFQFN Exposed Pad Druga imena 497-11488
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 37 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 4K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b, D/A 2x12b