Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > PQ033DNA1ZPH
PQ033DNA1ZPH
PQ033DNA1ZPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PQ033DNA1ZPH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PQ033DNA1ZPH
Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PQ033DNA1ZPH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5402 pcs Podatkovni list PQyyyDNA1ZPH Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 500mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 24V Paket naprave za dobavitelja SC-63
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR 60dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 425-2556-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SC-63
Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA Trenutni - izhod 1A