Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > PQ033ES1MWP
PQ033ES1MWP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PQ033ES1MWP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PQ033ES1MWP
Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5457 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela PQ033ES1MWP Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5457 pcs Podatkovni list PQ033ES1MWP/PQ050ES1MWP
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 150mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 16V Paket naprave za dobavitelja TO-92-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 Long Body
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 425-1582-3
delovna temperatura -30°C ~ 80°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA TO-92-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 350µA Trenutni - izhod 150mA