Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > PQ033DNA1ZZH
PQ033DNA1ZZH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PQ033DNA1ZZH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PQ033DNA1ZZH
Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63
Product parameter
številka dela PQ033DNA1ZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4964 pcs Podatkovni list PQyyyDNA1ZPH Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 500mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 24V Paket naprave za dobavitelja SC-63
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tube Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 60dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SC-63 Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable