FMB50DYFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMB50DYFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMB50DYFT
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela FMB50DYFT Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2467 pcs Podatkovni list xxBxxDYFxx DrawingHigh Density Card Edge Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder
Serija - Preberite Dual
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 50 Število pozicij 100
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 Lastnosti -
Vrsta kontakta Cantilever Kontaktni material Spinodal
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Black Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)