FMB50DYHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMB50DYHT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMB50DYHT
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Product parameter
številka dela FMB50DYHT Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3284 pcs Podatkovni list High Density Card Edge DatasheetxxBxxDYHx Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder, Staggered
Serija - Preberite Dual
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 50 Število pozicij 100
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 Lastnosti -
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)