FMB50DYRQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMB50DYRQ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMB50DYRQ
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Product parameter
številka dela FMB50DYRQ Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3178 pcs Podatkovni list xxBxxDYRx DrawingHigh Density Card Edge Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder
Serija - Preberite Dual
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 50 Število pozicij 100
Tip montaže Board Edge, Straddle Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Straddle Mount Opening, Unthreaded, 0.078" (1.98mm) Lastnosti Card Extender
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)