Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CB2016T100K
CB2016T100K
CB2016T100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CB2016T100K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CB2016T100K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10UH 520MA 650 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs
10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela CB2016T100K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10UH 520MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija CB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0806 (2016 Metric) Druga imena 587-2462-2
LQ CB 2016T100K
LQ CB 2016T100K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 32MHz
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 650 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 520mA Tok - nasičenost 250mA