Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CB2016T150K
CB2016T150K
CB2016T150K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CB2016T150K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CB2016T150K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 15UH 440MA 910 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela CB2016T150K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 15UH 440MA 910 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija CB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0806 (2016 Metric) Druga imena 587-2470-2
LQ CB 2016T150K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 28MHz
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 910 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 910 mOhm Max
Trenutna ocena 440mA Tok - nasičenost 210mA