Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CB2016T100M
CB2016T100M
CB2016T100M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CB2016T100M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CB2016T100M
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10UH 520MA 650 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela CB2016T100M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10UH 520MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija CB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0806 (2016 Metric) Druga imena 587-5825-6
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 32MHz
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 650 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 520mA Tok - nasičenost 250mA