Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > trenutne pretvorniki > L01Z300S05
L01Z300S05
L01Z300S05
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L01Z300S05 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L01Z300S05
Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela L01Z300S05 Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7494 pcs Podatkovni list L01ZyyyS05 Series
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 5V
Serija - Tip senzorja Hall Effect, Open Loop
Občutljivost - Odzivni čas 10µs
Polarizacija Bidirectional Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Izhod Ratiometric, Voltage
Druga imena MT7177
S1-L01Z300S05EY
delovna temperatura -10°C ~ 80°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Linearnost ±1% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost DC ~ 100kHz Za merjenje AC/DC
natančen opis Current Sensor 300A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - zaznavanje 300A Natančnost -