Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > trenutne pretvorniki > L01Z600S05
L01Z600S05
L01Z600S05
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L01Z600S05 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L01Z600S05
Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela L01Z600S05 Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9274 pcs Podatkovni list L01ZyyyS05 Series
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 5V
Druga imena MT7180
S1-L01Z600S05EY
delovna temperatura -10°C ~ 80°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Linearnost ±1% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost DC ~ 100kHz Za merjenje AC/DC
natančen opis Current Sensor 600A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - zaznavanje 600A Natančnost -
Podobni izdelki
L01Z400S05 Image
  • del #:L01Z400S05
  • Proizvajalci:Tamura
  • Opis:SENSOR CURRENT HALL 400A AC/DC
  • Na zalogi:7591
L01Z150S05 Image
  • del #:L01Z150S05
  • Proizvajalci:Tamura
  • Opis:SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC