Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > trenutne pretvorniki > L01Z500S05
L01Z500S05
L01Z500S05
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L01Z500S05 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L01Z500S05
Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela L01Z500S05 Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7826 pcs Podatkovni list L01ZyyyS05 Series
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 5V
Druga imena MT7179
S1-L01Z500S05EY
delovna temperatura -10°C ~ 80°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Linearnost ±1%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost DC ~ 100kHz
Za merjenje AC/DC natančen opis Current Sensor 500A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - zaznavanje 500A
Natančnost -
Podobni izdelki
L01Z600S05 Image
  • del #:L01Z600S05
  • Proizvajalci:Tamura
  • Opis:SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC
  • Na zalogi:9274
 RFQ
 RFQ
  • del #:L012MB
  • Proizvajalci:Luxo
  • Opis:LAMP ARTICULATING 115V 60W, 22W