Domov > Izdelki > transformatorji > Močnostni transformatorji > VPL10-5000
VPL10-5000
VPL10-5000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VPL10-5000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VPL10-5000
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR PWR 10V 5A CHASSIS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela VPL10-5000 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR PWR 10V 5A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6860 pcs Podatkovni list VPL10-5000
Kategorija transformatorji Utež 2.3 lbs (1kg)
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) 10V Napetost - primarna 115V, 230V
Napetost - izolacija 3500Vrms Tip Laminated Core
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 57.15mm L x 101.6mm W
Serija Chassis Mount: World Series™ Sekundarno navijanje (s) Dual
Primarno navijanje (i) Dual Moč - maks 50.0 VA
Druga imena 237-1632 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 65.09mm
Tok - izhod (maks.) 5A Center Tapnite No