Domov > Izdelki > transformatorji > Močnostni transformatorji > VPL14-360
VPL14-360
VPL14-360
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VPL14-360 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VPL14-360
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR PWR 14V 0.36A CHASSIS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela VPL14-360 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR PWR 14V 0.36A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15720 pcs Podatkovni list VPL14-360
Kategorija transformatorji Utež 0.4 lb (181.44g)
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) 14V Napetost - primarna 115V, 230V
Napetost - izolacija 3500Vrms Tip Laminated Core
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 36.52mm L x 60.33mm W
Serija Chassis Mount: World Series™ Sekundarno navijanje (s) Dual
Primarno navijanje (i) Dual Moč - maks 5.0 VA
Druga imena 237-1637 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 36.52mm
Tok - izhod (maks.) 0.36A Center Tapnite No